Kontakt Rozwój oprogramowania

Dział
EDV / Rozwój oprogramowania

Kenneth Liedtke

MSc
Kierownik działu EDV / Rozwój oprogramowania

+49 46 08 / 60 75 - 489
k.liedtke@photovoltaics.pl
  • Administracja systemem
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Hagen Ermer

Kierownik zespołu Rozwój oprogramowania
FIAN

+49 46 08 / 60 75 - 485
h.ermer@photovoltaics.pl
  • Administracja systemem
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Christopher Seidel

Software Architect

+49 46 08 / 60 75 - 0
c.seidel@photovoltaics.pl
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Hannah Huettmann

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
h.huettmann@photovoltaics.pl
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Leon Kowalewski

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
l.kowalewski@photovoltaics.pl
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Niklas Matthiesen

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
n.matthiesen@photovoltaics.pl
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Hauke Marquard

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
h.marquard@photovoltaics.pl
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja
Dział
Rozwój oprogramowania

Vamsi Krishna Minnal

 
+49 46 08 / 60 75 - 0
v.minnal@photovoltaics.pl
  • Rozwój oprogramowania
  • Digitalizacja